Töötajad

  • mees
    Viljar Vissel
    SA Virumaa Muuseumid juhatuse liige
    +372 5307 9200
    viljar@svm.ee
  • naine
    Maarika Ankur
    Finantsjuht
    tel +372322 5508
    maarika@svm.ee
  • Julia Veinberg
    Julia Veinberg
    Finantsspetsialist
    +372 3225506
    julia@svm.ee
  • Placeholder
    Inge Laurik-Teder
    Teadusdirektor (KT)
    +37255667611
    inge@svm.ee
  • placeholder
    Karl Kallastu
    Haldusdirektor
    +372 5361 1656
    karl@svm.ee
  • Natali Dudar
    Natali Dudar
    Kantselei juhataja (lapsehoolduspuhkusel)
    +3725556 4402
    info@svm.ee
  • Placeholder
    Merili Vipper
    Palmse mõisa direktor
    +372 5300 1942
    merili@svm.ee
  • mees
    Andrus Eesmaa
    Eesti Politseimuuseumi direktor/Rakvere linnuse ja Toolse linnuse direktori KT
    +3725886 7057
    andrus@svm.ee
  • placeholder
    Vivian Lepa
    Kommunikatsioonijuht
    +372 53930957
    vivian@svm.ee
  • Katrin Linask
    Katrin Linask
    Rakvere linnakodaniku majamuuseumi majaemand
    +372 54110426
    info@svm.ee
  • Helina Piho
    Helina Piho
    Rakvere linnuse müügikoordinaator
    +372 5333 8160
    helina@svm.ee
  • Tauno Rahnu
    Tauno Rahnu
    Rakvere linnuse programmijuht
    +372 53612262
    tauno@svm.ee
  • Kätri Kaik
    Kätri Kaik
    Müügikoordinaator (Politseimuuseum, Linnakodaniku majamuuseum, Rehbinderi maja)
    +37252 29397
    katri@svm.ee
  • placeholder
    Riina Aglaia Pal
    Palmse mõisa müügikoordinaator
    +372 53453431
    riina@svm.ee
  • Naine
    Merle Dimse
    Palmse mõisa müügikoordinaator (majutus)
    +372 55564400
    merle@svm.ee
  • naine
    Eve Ong
    Palmse mõisa ekspositsioonijuht, majaemand
    +372 55564404
    eve@palmse.ee
  • Alvis Laks
    Alvis Laks
    Palmse mõisa teenindusjuht
    +372 53020513
    alvis@palmse.ee
  • Uno Trumm
    Uno Trumm
    Vanemteadur
    +3725341 4433
    uno@svm.ee
  • naine
    Susanna Murel
    Teadur
    +3725078672
    susanna@svm.ee
  • Egle Mikko
    Egle Mikko
    Teadur. Koguhoidja-säilitaja
    -
    egle@svm.ee
  • naine
    Pilvi Põldma
    Peavarahoidja
    +372 322 5501
    pilvi@svm.ee
  • Eve Einmann
    Eve Einmann
    Koguhoidja-säilitaja/Paberikonservaator
    eveeinmann@svm.ee
  • Signe Lintrop
    Signe Lintrop
    Koguhoidja- säilitaja
    signe@svm.ee
  • Angelika Tšeremis
    Angelika Tšeremis
    Muuseumipedagoog
    +3725788 0729
    angelika@svm.ee
  • Placeholder_inimene_naine
    Merit Trumm
    Muuseumipedagoog
    merit@svm.ee
  • placeholder
    Sandra Suviste
    Muuseumipedagoog (lapsehoolduspuhkusel)
    +372 57880729
    sandra@svm.ee
  • PRESS
    Pressiteated, reklaam
    +372 53930957
    press@svm.ee
  • Sagritsa muuseum
    +372 53930957
    sagritsamuuseum@svm.ee