Töötajad

  • Ants Leemets 2
    Ants Leemets
    Juhatuse esimees
    +372501 3584
    ants@svm.ee
  • SVM Maie Urbas
    Maie Urbas
    Arendusdirektor
    +372501 4287
    maie@palmse.ee
  • Kaidu Tiirik SVM Rakvere linnuse juht
    Kaidu Tiirik
    Rakvere linnuse juht
    +372507 6183
    kaidu@svm.ee
  • mees
    Andrus Eesmaa
    Politseimuuseumi ja Linnakodaniku Majamuuseumi juht
    +3725886 7057
    andrus@svm.ee
  • Uno Trumm
    Uno Trumm
    Vanemteadur
    +3725341 4433
    uno@svm.ee
  • Natali Dudar
    Natali Dudar
    Kantselei juhataja
    +3725556 4402
    info@svm.ee
  • SVM Vivian Lepa
    Vivian Lepa
    Turundusjuht
    +372 53005885
    vivian@svm.ee
  • Rakvere linnus- Helina Piho2
    Helina Piho
    Rakvere linnuse müügijuht
    +372 5333 8160
    helina@svm.ee
  • naine
    Kätri Kaik
    Politseimuuseumi müügijuht
    +37252 29397
    katri@svm.ee
  • Angelika Tšeremis SVM töötaja
    Angelika Tšeremis
    Muuseumipedagoog
    +3725788 0729
    angelika@svm.ee
  • naine
    Piret Kaskema
    Palmse mõisa haldusjuht
    +3725308 9801
    piret@palmse.ee
  • naine
    Eve Ong
    Palmse mõisa programmi- ja ekspositsioonijuht
    +372 55564404
    eve@palmse.ee
  • naine
    Susanna Murel
    Teadur
    +3725292 754
    susanna@svm.ee
  • naine
    Pilvi Põldma
    Peavarahoidja
    +372 322 5501
    pilvi@svm.ee
  • naine
    Rutt Somelar
    Pearaamatupidaja
    tel +372322 5508
    rutts@svm.ee