Väljasõiduprogrammid

Kestvus
1 H
Tegevuskoht
kokkuleppel

TERVISLIKU TOITUMISE PROGRAMM

Sihtgrupp: 4-25 aastased

Räägime, mis on tervislik toit. Milline on õige toitumine ja toidupüramiid. Uurime, kuidas toimub seedimine ja mis meie kehas toimub, kui seedeelundkond oma tööd teeb. Osalejad saavad tutvuda kaasa võetud torsoga (tutvuda erinevate elunditega), näha kui pikk on soolestik.

Arutleme keskkonna probleemide teemal ja leiame lahendusi, kuidas toidukasvatamine ja tootmine muuta jätkusuutlikumaks ja keskkonnasäästlikumaks. Räägime puhta vee tähtsusest ja selle hoidmisest. Leiame vastuse küsimusele, kas meie poodide lettidel olev toit on kõik tervisele kasulik?  Teises programmi osas maitseme tuleviku toitu! (valgurikkad putukad).

 

ROBOOTIKA PROGRAMM

Sihtgrupp: 4-25 aastased

Räägime robootika ajaloost, vaatame ja katsume erinevaid vanu ajameid ja tutvume sellega mis on roboti sees. Milline ja kui kiire on olnud robootika areng maailmas ja Eestis? Millised robotid on meie ümber praegu? Arutleme tänapäevaste robotite üle ja mõtleme millised robotid on kasutusel erinevates eluvaldkondades. Kuhu edasi? Milline on tulevik ja milline võib olla meie maakera tulevik kui tehnoloogia nõnda edasi areneb?

Teises programmi osas tutvume robotitega ja õpime nendega mängima.

 

Programmi tellimine:

Vivian Lepa Rakvere müügikoordinaator

+372 5393 0957 vivian@svm.ee

Muuseum
Tulevik