VABANDAGE! MEIE KODULEHT ON TEHNILISTEL PÍHJUSTEL K€TTESAAMATU!

SA Virumaa Muuseumid

 

Kontor asub: Rakveres, aadressil Tallinna 3A.

†ldtelefon: 3225500

E-post: info@svm.ee

 

Sihtasutus  Virumaa Muuseumid on kultuuri- ja haridusasutus, mille missiooniks on ajaloovŠŠrtuste hoidmine, uurimine ja eksponeerimine. EesmŠrk on inimestele pakkuda teadmisi minevikust, mis hariks, valgustaks ja ergutaks kujutlusv›imet.

 

Meil on kuus muuseumiŸksust, mis koos kontori ja fondihoidlaga moodustavadki Virumaa Muuseumid.

 

Palmse m›is

 

http://www.palmse.ee

Rakvere linnus

 

http://www.rakverelinnus.ee

Rakvere linnakodaniku museum

 

http://www.puhkaeestis.ee/et/rakvere-linnakodaniku-majamuuseum

Eesti Politseimuuseum

 

http://politseimuuseum.ee

Karepa Sagritsa museum

 

http://www.puhkaeestis.ee/et/karepa-kalame-talumuuseum

Toolse Ordulinnus

 

http://www.puhkaeestis.ee/et/toolse-ordulinnuse-varemed

 

STRUKTUUR JA KONTAKTID

 

Juhatuse esimees

Ants Leemets

ants@svm.ee

tel +372501 3584

 

SA Virumaa Muuseumid Šridirektor

Maie Urbas

maie@palmse.ee

tel +372501 4287

 

Rakvere Linnuse juht

Kaidu Tiirik

linnus@svm.ee

tel +372507 6183

 

Pearaamatupidaja

Rutt Somelar

rutts@svm.ee

tel +372322 5508

 

Peavarahoidja

Pilvi P›ldma

pilvi@svm.ee

tel +372322 5501

 

Politseimuuseumi ja Linnakodaniku Majamuuseumi direktor

Andrus Eesmaa

andrus@svm.ee

tel +3725886 7057

 

Vanemteadur

Uno Trumm

uno@svm.ee

tel +3725341 4433

 

Teadur

Susanna Murel

susanna@svm.ee

tel: +3725292 754

 

 Muuseumipedagoog

Angelika Aitman

angelika@svm.ee

tel +3725788 0729

Muuseumipedagoog 

Sandra Suviste

sandra@svm.ee

 

Kantselei juhataja _Natali Dudar

info@svm.ee

tel +3725556 4402

 

Sihtasutuse kontor

Tallinna tn 3.a

44306 Rakvere

info@svm.ee

Tel: +372322 5500